Rio Near You

  • Wi-Fi
  • Parkování zdarma
  • Nepřetržitě otevřená recepce
  • Expresní přihlášení / odhlášení
  • Klimatizace

Apartmán Rio Near You se nachází ve čtvrti Zona Sul a má výhled na ulici.

Psací stůl, vícekanálová televize a zvukotěsná okna, společně s vlastním balkónem, jsou poskytovany. V koupelnách je samostatná toaleta a sprcha.

Tento apartmán je 3 km od Socha Krista Spasitele a 400 metrů od Centro Brasileiro de Pesquisas Fisicas. Outback Steakhouse servírují jídla australské kuchyně a leží jen 6 minut chůze od apartmánu. Manequinho se nachází v docházkové vzdálenosti. Nejbližší letiště je Santos Dumont, 5 km od apartmánu Rio Near You.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Rio Near You Rio de Janeiro
Charmoso Apartamento No Rio
Cena pouze pro mobilní zařízení

Charmoso Apartamento No Rio

9.8
Skvělý 24 recenzí
73 m od ubytování
USD 72 USD 65
za noc
Apartamento Em Copacabana
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartamento Em Copacabana

461 m od ubytování
USD 40 USD 36
za noc
Espaco Botafogo
Cena pouze pro mobilní zařízení

Espaco Botafogo

568 m od ubytování
USD 31 USD 28
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování zdarma

    Služby v ubytování

    • Nepřetržitě otevřená recepce
    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • 24hodinová bezpečnost

    V kuchyni

    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Zvukotěsné pokoje
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V ložnici

    • Elektrické dečky

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hypoalergenní místnosti
    • Výtah
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Rio Near You apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Rio Near You apartmán patří mimo jiné Lanovka na Cukrovou homoli, Socha Krista Spasitele, Centro Brasileiro de Pesquisas Fisicas.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Rio Near You apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Rio Near You apartmán patří restaurace Outback Steakhouse a Bacio di Latte, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.
    • ❓
      Je v apartmán Rio Near You připojení k internetu?
      Ano, apartmán Rio Near You nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Nabízí toto ubytování typu apartmán pěkný výhled?
      Okna toto ubytování typu apartmán mají výhled na ulici.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Rio Near You Rio de Janeiro

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít